Książka – moja fantazja

Konkurs jest podsumowaniem warsztatów, które odbyły się we wszystkich klasach czwartych i piątych.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu własnej książki, która będzie miała niezwykłą formę. Można użyć dowolnych materiałów i najbardziej niesamowitych pomysłów (książka nie może zawierać obraźliwych treści). Pracę konkursową należy oddać w bibliotece szkolnej do 20 maja 2022 roku.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone, wszyscy uczestnicy otrzymają punkty z zachowania.

Powodzenia!

Regulamin konkursu „Kapelusze Marii Konopnickiej”

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kapelusza, który mogłaby nosić Maria Konopnicka. I. Organizatorkamikonkursu są polonistki Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu. Termin składania prac upływa

Konkurs recytatorski