„Kosmiczne tytuły” – konkurs biblioteczny

Rok 2023 to między innymi ROK MIKOŁAJA KOPERNIKA z okazji jego 550 rocznicy urodzin.

Biblioteka zaprasza klasy 4 – 8 do udziału w konkursie

„KOSMICZNE TYTUŁY”

Kartę konkursową należy  pobrać z biblioteki i uzupełnić tytuły książek(wszystkie wyrazy związane są z astronomią). Wypełnioną i podpisaną kartę oddajemy w bibliotece do 10 marca 2023 roku.

Na zwycięzców czekają nagrody.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Dzień Matematyki

Marzec to miesiąc MATEMATYKI. Również w naszej szkole obfitował w wiele matematycznych atrakcji, konkursów i wyzwań. 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki oraz Święto Liczby Pi. W związku z tym, uczniowie przygotowali ciekawą wystawę, na której można było m. in. podziwiać prace przygotowane na konkursy- matematyczno-literacki oraz matematyczno-plastyczny. Lekcjom matematyki towarzyszyły zadania związane z Ludolfiną-

Klasy 4-8

„Projekt język” – wyniki konkursów

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w ,,Projekcie Język”, czyli w trzech konkursach polonistycznych. Niezmiernie cieszy fakt, że jak zwykle konkursy cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Prace plastyczne można zobaczyć na szkolnym korytarzu (między salami 109 i 110).  Wyniki konkursów: Najzabawniejszy łamaniec językowy 1 miejsce –