Konkurs poezji dla Ciebie!

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale również Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji biblioteka szkolna tradycyjnie już ogłosiła konkurs na własny wiersz. W tym roku tematem jest książka i biblioteka. Przerwa w zajęciach spowodowała przedłużenie terminu oddania prac konkursowych do ferii wiosennych, 8 kwietnia.

Oczywiście na autorów najciekawszych wierszy czekają punkty i nagrody. Powodzenia!

Teresa Kajl-Jankowska

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”