Konkurs poezji dla Ciebie!

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale również Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji biblioteka szkolna tradycyjnie już ogłosiła konkurs na własny wiersz. W tym roku tematem jest książka i biblioteka. Przerwa w zajęciach spowodowała przedłużenie terminu oddania prac konkursowych do ferii wiosennych, 8 kwietnia.

Oczywiście na autorów najciekawszych wierszy czekają punkty i nagrody. Powodzenia!

Teresa Kajl-Jankowska

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z