KONKURS PLASTYCZNY NA ZNACZEK POCZTOWY POD HASŁEM: WOLONTARIAT

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym na znaczek pocztowy pod hasłem: „Wolontariat”  skierowanym do uczniów klas 1-8 naszej szkoły. Organizatorem konkursu są p. Bernadeta Kalińska i p. Sylwia Kaszkowiak.

 1. Cele konkursu:
 2. promocja i przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu,
 3. zachęcenie do aktywnego angażowania się w pomaganie potrzebującym wsparcia,
 4. zwiększenie świadomości społecznej tematu wolontariatu i jego roli w życiu ludzi oraz budowaniu postaw altruistycznych
 5. rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz talentów plastycznych.
 • Uczestnikami konkursu są uczniowie Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu.
 • Konkurs przewidziany jest dla uczniów klas 1-8.
 • Praca powinna podejmować tematykę zawartą w tytule i celach konkursu. Przedmiotem jest wykonanie pracy na kartce A4 -technika dowolna, ale nie przestrzenna. Tematem pracy jest ilustracja przedstawiająca wolontariat w różnych jego aspektach: przykłady działań wolontariackich, idee jakie za sobą niesie,
 •  W konkursie mogą brać udział prace, które wcześniej nie zostały zgłoszone do innych konkursów. Do pracy dołączamy karteczkę z imieniem i nazwiskiem oraz podajemy klasę. Uczniowie klas 1-3 prace przynoszą do p. B. Kalińskiej, 4-8 do p. S. Kaszkowiak.
 • Prace oddajemy do 21grudnia2022r.
 • Ocenie podlega:

– estetyka wykonania,

– pomysłowość i oryginalność,

– zgodność z tematyką.

 • Uczniowie najwyżej ocenionych prac otrzymają dyplomy i nagrody.

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,