Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ

1. Organizator konkursu.

Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.

1. Cele konkursu:

 promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu)
 rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych
 rozwijanie kreatywności i wyobraźni uczniów.

1. Założenia ogólne.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu.
Udział w konkursie jest dobrowolny i obejmuje jeden etap – szkolny.

1. Zadanie konkursowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać maskotkę, która:
ma być łatwo identyfikowana z SP64 poprzez np. nawiązanie do postaci patronki szkoły, nazwy osiedla itp.
będzie wzbudzać pozytywne skojarzenia i emocje
nie może naruszać praw autorskich innych twórców

1. Zasady oceniania.

Przy ocenie prac konkursowych będą brane pod uwagę następujące kryteria:
zgodność z tematem
spełnienie kryteriów wymaganych w punkcie 4
pomysłowość i oryginalność
wkład pracy własnej
walory arytystyczne

1. Termin oddawania prac mija 6 października 2023 roku. Ocenie nie będą podlegały prace: wykonane niezgodnie z regulaminem, oddane po terminie, niepodpisane.
  2. Nagrody i wyróżnienia.

Zwycięzca i autorzy najwyżej ocenionych prac otrzymają nagrody i dyplomy oraz punkty z zachowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w konkursie:)

Wasze polonistki

Czwartoklasiści w Toruniu

W miniony piątek klasy: 4a, 4b i 4c wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia… Towarzyszył nam przewodnik – pan Tomasz ze „Śnieżka – podróże małe i duże „, nauczyciele, a także nasza szkolna maskotka – Koszałek Opałek. Pogoda🌞 i humory dopisały🙂.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach piekarskich i mogą pochwalić się  umiejętnością wypieku