Konkurs „Biblioteka marzeń”

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, w związku z tym zapraszamy uczniów klas 7-8 do udziału w konkursie:

„Biblioteka marzeń” .

Zaprojektuj, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać i działać biblioteka marzeń. Forma prac konkursowych jest dowolna (praca plastyczna, rysunek, szkic plan, model, opis, projekt stworzony przy pomocy komputera). Prace należy oddać w bibliotece do 29 października 2021 r.

Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone. Za udział w konkursie przyznane będą punkty z zachowania.

Powodzenia!

Regulamin konkursu „Kapelusze Marii Konopnickiej”

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kapelusza, który mogłaby nosić Maria Konopnicka. I. Organizatorkamikonkursu są polonistki Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu. Termin składania prac upływa

Konkurs recytatorski