Kolejne sukcesy naszych uczennic

W minionym tygodniu nasze uczennice – Zosia i Marysia Wieruckie wróciły z Halowych Mistrzostw Polski w Sopocie. Dziewczynki przyjechały z medalami i wyróżnieniami. Zosia została Mistrzynią Polski w kat.A1 w licznie obsadzonej grupie 63 zawodników oraz brązową medalistką w grupie A2 w grupie blisko 70 zawodników. Maria odebrała nagrodę wręczaną przez Polski Związek Jeździecki za wygranie rankingu za rok 2021.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Regulamin konkursu „Kapelusze Marii Konopnickiej”

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kapelusza, który mogłaby nosić Maria Konopnicka. I. Organizatorkamikonkursu są polonistki Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu. Termin składania prac upływa

Konkurs recytatorski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS 4-8 DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM WIERSZY MARII KONOPNICKIEJ – PATRONKI SZKOŁY I ADAMA MICKIEWICZA – TWÓRCY ROMANTYCZNEGO