Kartka dla Misia

25 listopada to Dzień Pluszowego Misia. Biblioteka szkolna ogłasza konkurs dla klas 1 – 3 „Kartka dla Misia”.

Zadanie konkursowe polega na własnoręcznym przygotowaniu kartki z życzeniami dla Pluszowego Misia z okazji jego święta.  Kartkę należy oddać w bibliotece do 25 listopada 2022 roku.

Najciekawsze kartki zostaną nagrodzone!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Konkurs na szkolną maskotkę

REGULAMIN KONKURSU NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ Organizatorem konkursu są nauczycielki języka polskiego oraz techniki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 64 w Poznaniu.  promowanie dobrego imienia szkoły poprzez wyłonienie oryginalnej maskotki (do celów identyfikacyjnych i promocyjnych Szkoły Podstawowej nr 64 im. M. Konopnickiej w Poznaniu) rozwijanie umiejętności i zdolności artystycznych, manualnych rozwijanie kreatywności i wyobraźni

Ogólne

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września: Świetlica w tym dniu czynna jest w godz. 6:00-17:00.