Kartka dla Misia

25 listopada to Dzień Pluszowego Misia. Biblioteka szkolna ogłasza konkurs dla klas 1 – 3 „Kartka dla Misia”.

Zadanie konkursowe polega na własnoręcznym przygotowaniu kartki z życzeniami dla Pluszowego Misia z okazji jego święta.  Kartkę należy oddać w bibliotece do 25 listopada 2022 roku.

Najciekawsze kartki zostaną nagrodzone!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Ogólne

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte”, które odbędą się 19 marca od godz. 17:00!

Ogólne

Pożegnanie…

Im jaśniej człowiek płonął za życia, tym mocniej jego gwiazda świeci w ciemności. (George R. R. Martin) Nie sposób nam wyrazić żalu z powodu nagłej, tragicznej śmierci śp. Tymoteusza Dudy . Tymek był pełnym radości i marzeń, chłopcem, absolwentem naszej szkoły… naszym Uczniem i Kolegą. Mądry, pracowity, wrażliwy, wszechstronnie uzdolniony, zawsze uśmiechnięty, z blaskiem w pięknych,