Kartka dla Misia

25 listopada to Dzień Pluszowego Misia. Biblioteka szkolna ogłasza konkurs dla klas 1 – 3 „Kartka dla Misia”.

Zadanie konkursowe polega na własnoręcznym przygotowaniu kartki z życzeniami dla Pluszowego Misia z okazji jego święta.  Kartkę należy oddać w bibliotece do 25 listopada 2022 roku.

Najciekawsze kartki zostaną nagrodzone!

Podziel się tym wpisem

Facebook

Więcej ...

Klasy 4-8

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Klasy 4-8

Dzień Pluszowego Misia

Informujemy, iż z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 25 listopada br. odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą z elementem ubioru dotyczącym tego tematu, bądź z pluszowym misiem, otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Zachęcamy do zabawy! Samorząd Uczniowski