„Kapelusz z niczego”

22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji dla uczniów klas 4 -8 odbył się konkurs szkolny pt. ,,Kapelusz z niczego.”

Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością co możecie zobaczyć na dołączonych zdjęciach.

Zwycięzcą konkursu został Marcin Zimny z klasy 8A .

Miejsce II otrzymali: Kajetan Kloziński z klasy 5C, Dominika Osmańska z klasy 7F oraz Adam Torczyk z klasy 4C.

Miejsce III przyznano Pawłowi Gabarze z klasy 5A, Kamilowi Krzyżaniakowi z klasy 8E oraz Emilii Węckowskiej z klasy 8F.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie serdecznie dziękujemy . Zwycięzcom gratulujemy ciekawych pomysłów.

Szkoły Pełne Talentów

Szanowni Państwo, nasza szkoła dołączyła do akcji „Szkoły Pełne Talentów”. Zachęcamy do udziału i przekazywania zebranych Talenciaków na rzecz naszej placówki. Razem możemy więcej!