„Kapelusz z niczego”

22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji dla uczniów klas 4 -8 odbył się konkurs szkolny pt. ,,Kapelusz z niczego.”

Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością co możecie zobaczyć na dołączonych zdjęciach.

Zwycięzcą konkursu został Marcin Zimny z klasy 8A .

Miejsce II otrzymali: Kajetan Kloziński z klasy 5C, Dominika Osmańska z klasy 7F oraz Adam Torczyk z klasy 4C.

Miejsce III przyznano Pawłowi Gabarze z klasy 5A, Kamilowi Krzyżaniakowi z klasy 8E oraz Emilii Węckowskiej z klasy 8F.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie serdecznie dziękujemy . Zwycięzcom gratulujemy ciekawych pomysłów.

Spotkanie dla rodziców

Dnia 14 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy rodziców przyszłorocznych „pierwszaków” na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas pierwszych. Do zobaczenia!

Międzyszkolny konkurs literacko-dziennikarski

Bardzo miło nam poinformować, że Gabrysia Tolińska z klasy 6c zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Dziennikarskim „To się wydarzyło po sąsiedzku – nasze Rataje” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!