InstaLogik – wyniki

Znane są już wyniki trzyetapowego ogólnopolskiego konkursu matematyczno – informatycznego InstaLogik.
Niezmiernie miło nam poinformować, że:

w kategorii klas 4 laureatem II miejsca została Urszula Hapka uczennica klasy 4c,

w kategorii klas 5 laureatem III miejsca został Jan Kroczak uczeń klasy 5c,

w kategorii klas 6 laureatem III miejsca został Wojciech Czuluk uczeń klasy 6a,

w kategorii klas 7 laureatem I miejsca został Mateusz Balcer uczeń klasy 7a, laureatem II miejsca został Szymon Grzesiak uczeń klasy 7b.

w kategorii klas 8 laureatem III miejsca została Emilia Węckowska uczennica klasy 8f.

Finalistami na szczeblu ogólnopolskim zostali:

w kategorii klas 5 Iwo Adamski – Kubisz uczeń klasy 5a; Maksymilian Dymek uczeń klasy 5d

w kategorii klas 8 Olga Hapka uczennica klasy 8a; Patrycja Baron uczennica klasy 8b; Marta Ciszak uczennica klasy 8e.

Serdecznie gratulujemy!

Szkoły Pełne Talentów

Szanowni Państwo, nasza szkoła dołączyła do akcji „Szkoły Pełne Talentów”. Zachęcamy do udziału i przekazywania zebranych Talenciaków na rzecz naszej placówki. Razem możemy więcej!