Drodzy Uczniowie,

w piątek 22 kwietnia przypada Dzień Ziemi. Każdego roku święto odbywa się pod hasłem przewodnim. W 2022 roku brzmi ono „Inwestujmy w naszą planetę”. Chodzi o to, aby politycy tworzyli warunki do rozwoju nowych technologii, które będą np. ograniczać emisję gazów cieplarnianych i zanieczyszczenie plastikiem, aby firmy pracowały nad rozwojem proekologicznych technologii i modeli biznesowych, a zwykli ludzie mogli z nich korzystać i wybierali mniej szkodliwe dla środowiska źródła energii.

Chcąc uczcić to święto proponujemy ubrać  tego dnia zieloną koszulkę lub bluzę oraz przygotować ,,Kapelusz z niczego” czyli kapelusz, który przygotujecie w domu z rzeczy, które są niepotrzebne, wyrzucane do kosza. Kapelusz ma w swojej tematyce nawiązywać do obchodzonego w ten dzień Dnia Ziemi.

Uczniowie, którzy ubiorą zieloną bluzę lub koszulkę otrzymają od wychowawcy 1 punkt.  Uczniowie którzy przygotują  ,,Kapelusza z niczego”  otrzymają  3 punkty.

Uczniowie, którzy wykonają kapelusz będą mogli przystąpić do konkursu szkolnego, który odbędzie się na przerwie o godz. 9:40 obok wejścia C.  Udanej zabawy

Pozdrawiamy Was serdecznie i  zachęcamy do wspólnej zabawy

Sabina Buziuk -Klimaszyk , Katarzyna  Karbowy

Szkoły Pełne Talentów

Szanowni Państwo, nasza szkoła dołączyła do akcji „Szkoły Pełne Talentów”. Zachęcamy do udziału i przekazywania zebranych Talenciaków na rzecz naszej placówki. Razem możemy więcej!