Dzień Bezpiecznego Internetu

W związku z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu 11 lutego w naszej szkole odbyła się akcja pt.

„Szanuję, NIE hejtuję”.

Nauczyciele przypomnieli uczniom o konieczności przestrzegania zasad bezpiecznego Internetu. Uczniowie mogli dołączyć do akcji, podyskutować na tematy związane z bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni oraz wziąć plakietkę doskonałą do tego, by ją przypiąć do stroju lub plecaka. Tym samym deklarowali stosowanie się do zasad kultury w sieci, głównie do niehejtowania.

Uroczyste zakończenie klas 3.

21 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich – „Gala wręczenia Oscarów”. Podsumowaliśmy trzy lata nauki. Uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Konkurs „Wakacje z książką”

Pokażcie w formie lapbooka, jakie książki przeczytaliście w czasie wakacji! Może uda Wam się zachęcić innych do sięgnięcia po interesujące lektury? REGULAMIN KONKURSU „Wakacje z