Dzień Bezpiecznego Internetu

W związku z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu 11 lutego w naszej szkole odbyła się akcja pt.

„Szanuję, NIE hejtuję”.

Nauczyciele przypomnieli uczniom o konieczności przestrzegania zasad bezpiecznego Internetu. Uczniowie mogli dołączyć do akcji, podyskutować na tematy związane z bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni oraz wziąć plakietkę doskonałą do tego, by ją przypiąć do stroju lub plecaka. Tym samym deklarowali stosowanie się do zasad kultury w sieci, głównie do niehejtowania.

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”

Z radością zawiadamiam o rozstrzygnięciu konkursu dla klas 0-III pod tytułem „Angielska pocztówka”. Poniżej zamieszczam nazwiska laureatów konkursu wraz z opisami prac, aby można je