Apele klas 0-III

Dnia 19 lutego odbyły się w naszej szkole apele podsumowujące I semestr roku szkolnego 2019/2020 dla klas 0-III.

Na początku spotkania klasa 2a wraz z wychowawczynią p. Joanną Burkert zaprezentowała przedstawienie, podczas którego uczniowie mogli poznać zasady kulturalnego zachowania oraz magiczne słowa do stosowania na co dzień.

Następnie pani dyrektor nagrodziła książkami i dyplomami laureatów konkursów, mających miejsce w I semestrze. Były to konkursy matematyczne, plastyczno-literackie, organizowane przez nauczycieli biblioteki czy świetlicy szkolnej. Wszystkie wyróżnione osoby otrzymały liczne oklaski i słowa uznania.

Na zakończenie pani dyrektor pogratulowała uczniom osiągnięć i zdolności rozwiniętych dzięki udziałowi w konkursach i zachęciła do dalszego, aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły.

Agnieszka Benedykcińska

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

W minionym czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie mitologicznym. Zainteresowanie było ogromne. Laureatami na poziomie szkolnym zostali następujący uczniowie: w kategorii klas

Wyniki konkursu „Angielska Pocztówka”