Apele klas 0-III

Dnia 19 lutego odbyły się w naszej szkole apele podsumowujące I semestr roku szkolnego 2019/2020 dla klas 0-III.

Na początku spotkania klasa 2a wraz z wychowawczynią p. Joanną Burkert zaprezentowała przedstawienie, podczas którego uczniowie mogli poznać zasady kulturalnego zachowania oraz magiczne słowa do stosowania na co dzień.

Następnie pani dyrektor nagrodziła książkami i dyplomami laureatów konkursów, mających miejsce w I semestrze. Były to konkursy matematyczne, plastyczno-literackie, organizowane przez nauczycieli biblioteki czy świetlicy szkolnej. Wszystkie wyróżnione osoby otrzymały liczne oklaski i słowa uznania.

Na zakończenie pani dyrektor pogratulowała uczniom osiągnięć i zdolności rozwiniętych dzięki udziałowi w konkursach i zachęciła do dalszego, aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły.

Agnieszka Benedykcińska

Regulamin konkursu pt. „Łacina wokół nas”

Przygotuj plakat reklamujący rolę łaciny we współczesnym świecie, przedstaw w ciekawy sposób gdzie możemy się spotkać z tym językiem na co dzień, w zwykłych sytuacjach. Pokaż, że łacina jest obecna w naszym życiu. – termin przynoszenia prac do 19 grudnia – sala 107 lub 121 Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w

Dzień Pluszowego Misia