Apele klas 0-III

Dnia 19 lutego odbyły się w naszej szkole apele podsumowujące I semestr roku szkolnego 2019/2020 dla klas 0-III.

Na początku spotkania klasa 2a wraz z wychowawczynią p. Joanną Burkert zaprezentowała przedstawienie, podczas którego uczniowie mogli poznać zasady kulturalnego zachowania oraz magiczne słowa do stosowania na co dzień.

Następnie pani dyrektor nagrodziła książkami i dyplomami laureatów konkursów, mających miejsce w I semestrze. Były to konkursy matematyczne, plastyczno-literackie, organizowane przez nauczycieli biblioteki czy świetlicy szkolnej. Wszystkie wyróżnione osoby otrzymały liczne oklaski i słowa uznania.

Na zakończenie pani dyrektor pogratulowała uczniom osiągnięć i zdolności rozwiniętych dzięki udziałowi w konkursach i zachęciła do dalszego, aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły.

Agnieszka Benedykcińska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021 – 2022 1 września 2021 r. Klasy 1-3 Klasy pierwsze – godzina 9.20 Dzieci spotykają się o godzinie 9.20 przed szkołą.